Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy cégünk 2026. augusztus 10. és augusztus 21. között nyári leállás miatt zárva tart. Ez idő alatt ügyfélszolgálatunk, a rendelés feldolgozások, valamint a kiszállítások szünetelnek. Az első munkanap és nyitvatartási nap: 2026. augusztus 24. (hétfő). Kérjük, hogy megrendeléseiket és ügyintézési igényeiket a fenti időszak figyelembevételével szíveskedjenek előre tervezni. Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy cégünk 2026. augusztus 10. és augusztus 21. között nyári leállás miatt zárva tart.

Ez idő alatt ügyfélszolgálatunk, a rendelés feldolgozások, valamint a kiszállítások szünetelnek.

Az első munkanap és nyitvatartási nap: 2026. augusztus 24. (hétfő).

Kérjük, hogy megrendeléseiket és ügyintézési igényeiket a fenti időszak figyelembevételével szíveskedjenek előre tervezni.

Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!

Sirman Plutone 7 Plus asztali robotgép, cukrászati gép

Availability:
In Stock
Product Code:
Plutone 7 Plus
Warranty:
2 year warranty
Brand:
Condition:
New

Sirman Plutone 7 Plus asztali robotgép, cukrászati gép

Asztali cukrászati robotgép, 7 literes tállal. 3 db keverő szárral: habverő, dagasztó, krémkeverő. Fordulata szabályozható. Ki-és bekapcsoló gombbal. Fejrésze felnyitható. Könnyen eltávolítható fej és tál. 

Műszaki adatok: 

  • Asztali keverő, dagasztó gép
  • Emelhető fej
  • A tál és a keverő szárak könnyen eltávolíthatók
  • 3 db rozsdamentes szárral ( keverő, dagasztó, habverő)
  • Tál méret: 7L (rozsdamentes kivitel)
  • Szabályozható fordulat
  • Teljesítmény: 350W
  • Áramforrás: 230V
  • Méret: 240 x 410 / 450 x 437 / 510 mm (szé x mé x ma)
  • Súly: 15 kg
  • Keményebb tészták dagasztására nem alkalmas ( taralli )
net
664 €
gross 843 €
Buy It Now
Mentett termékek (0)